Mamy przyjemność ogłosić, iż Komisja Konkursowa pod przewodnictwem kolegi Mirosława Kluki dokonała wyboru zwycięzcy Nagrody Głównej oraz 2 wyróżnień w organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Geologów Górniczych konkursie fotograficznym „Okiem Geologa” – edycja I. 
Zgodnie z regulaminem Komisja Konkursowa oceniła wiele nadesłanych prac biorąc pod, uwagę m.in.: jego wymagania, adekwatność tematyki fotografii w odniesieniu do nazwy konkursu, jakość, oryginalność oraz ich kreatywność. Nie odrzucono żadnej z nadesłanych fotografii. 
Zwycięzcą Nagrody Głównej została koleżanka Kornelia Cynowska
Piaskowce lgockie
Pierwsze Wyróżnienie przyznano koledze Sylwestrowi Kurkowi 

Wulkany błotne Barca

Drugie Wyróżnienie przyznano koledze Grzegorzowi Bargielowi


FLISZWOMAN

Gratulujemy Zwycięzcy oraz autorom wyróżnionych zdjęć.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za nadesłanie swoich fotografii i zachęcamy do wzięcia udziału w II edycji konkursu, o której poinformujemy na Naszej stronie internetowej.

Szczególne podziękowania należą się Panu Jackowi Mólowi – fotografowi za udział w pracach komisji konkursowej. 

Wszystkie nadesłane prace znajdziecie Państwo w poniższej galerii. 


Uroczyste wręczenie Nagrody Głównej odbędzie się podczas III warsztatów geologicznych PSGG w Polańczyku. Tam również zostaną zaprezentowane wybrane przez Komisję Konkursową zdjęcia wszystkich uczestników konkursu. Zwycięska fotografia zostanie ponadto zlicytowana, a środki przeznaczone na cele statutowe Stowarzyszenia. 

Zarząd PSGG